رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج برای استحکام و برنامه ریزی طرح های خود حساب ویژه ای روی جوانان مستعد و انقلابی باز کرده است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: رویش‌های انقلاب در سراسر کشور محسوس است و با تلاش و گسترش این رویش‌ها، دشمن در تهاجم به معنویات نیز همچون جنگ سخت، شکست خواهد خورد.

آخرین اخبار

نادر طالب‌زاده در جدیدترین برنامه تلویزیونی «عصر» میزبان دن کوهن مستندساز جوان آمریکایی است.
بحران هویت جوانان ریشه در نوجوانی و کودکی آنان دارد، هویت جوانان ابتدا باید در خانواده سپس در اجتماع شکل بگیرد تا جوان دچار سردرگمی در هویت نشود.
مستند «ابراهیم» درباره فعالیت‌های ٣٠ ساله شیخ ابراهیم زکزاکی در نیجریه، چهارشنبه این هفته از شبکه افق پخش می‌شود.
رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه با خبرگزاری «رویترز» گفت به حمایت از ولی‌عهد سعودی ادامه می‌دهد و معتقد است که نباید فروش سلاح به عربستان سعودی را متوقف...
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج برای استحکام و برنامه ریزی طرح های خود حساب ویژه ای روی جوانان مستعد و انقلابی باز کرده است.
مرقد مطهر عبدالعظیم حسنی(ع) همواره در طول تاریخ محل زیارت شیعیان و محبان اهل‌بیت(ع) و نیز برترین علمای اسلام قرار گرفته است.
معرفی کتاب؛
سه شنبه, ۲۰ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
دقایقی پیش؛
سه شنبه, ۲۰ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
کاریکاتور
سه شنبه, ۲۰ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶

کلام نور

تحلیل ها

ده‌ها سال است که سیاست‌مداران مغرور فرانسوی فخر انقلاب صنعتی خود را به جهانیان می‌فروشند و از دموکراسی، آزادی بیان و برابری شهروندان فرانسوی نزد قانون مدیحه‌سرایی‌ می‌کنند؛ اما جنبش «جلیقه زردها» نشان داد که دموکراسی در این کشور فقط روی کاغذ است!

چند رسانه ای