۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۲۹
​حسین شریعتمداری
چرا جسد متعفن برجام را دفن نمی‌کنند تا مردم از خطر عفونی میکروب‌های برخاسته از آن نظیر FATF و CFT و SPV و پالرمو و اخیرا INSTEX در امان باشند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۹
یادداشت/ سعدالله زارعی
آمریکایی‌ها هرگونه امید اثرگذاری به پرونده سیاسی و پرونده امنیتی سوریه را از دست داده و خود را فاقد توانمندی لازم برای مهار گروه‌های انقلابی مخالف رژیم اسرائیل در فلسطین، سوریه و لبنان می‌دانند.
۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۶
یادداشت/ عباس حاجی نجاری
تجدید ایستادگی و مقاومت در دوران دفاع مقدس و جنگ‌های نیابتی اخیر در منطقه نیز یکی از مؤلفه‌های مهم تأثیرگذار در ظرفیت و توان نظامی نیرو‌های مسلح ایران اعم از ارتش، سپاه و بسیج است.
۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۶
کاریکاتور
طرح: محمدعلی رجبی
۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۲
یادداشت/ ابراهیم کارخانه‌ای
در حالی که مجلس شورای اسلامی در قالب ۱۳ کمیسیون اختصاصی مسائل مربوط به سایر دستگاه‌ها را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد، آیا نباید کمیسیونی مستقل به رصد و نظارت بر شیوه کارآمدی و تحول و تعالی خود مجلس شورای اسلامی بپردازد.!؟
۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۹
یادداشت/ جواد منصوری
دلیل دشمنی آمریکا با ونزوئلا مثل دهها کشور دیگری که در آن‌ها دست به دخالت، حمله و کودتا زده است، تعارض آن‌ها با منافع منطقه‌ای و جهانی یانکی‌هاست.
۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۸
یادداشت/ سعدالله زارعی
امروز از سقوط قدرت آمریکا و پایان دوران ابرقدرتی آن زیاد سخن گفته می‌شود ولی آنان که دیده تیزتری داشتند به فاصله کوتاهی پس از انقلاب ایران دوره ابرقدرتی آمریکا را رو به پایان ارزیابی کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۵
یادداشت/ حسین شریعتمداری
در کجای دنیا و با کدام عقل سلیم گرداب‌های خطرناک را که ظاهری فریبنده دارند، پیش پای مردم قرار می‌دهند و مسئولیت مقابله با آن را از دوش خود برمی‌دارند!
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۸:۴۵
یادداشت/ محمد عبداللهی
دشمنان نظام، در تلاش هستند تا بر اساس يک سناريوي از پيش طراحي‌شده و با جوسازي رسانه‌اي زمينه را براي يک جنگ ادراکي و شناختي تمام‌عيار فراهم کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۴:۵۱
یادداشت/ مهدی فضائلی
آمریکا که سیاست حداکثر فشار علیه ایران را در پیش گرفته آنچنان مستأصل شده است که از یک گوینده خبر و مستند ساز آمریکایی همکار با یک رسانه ایرانی هم نمی تواند بگذرد و همه اینها نشان از یک حقیقت بزرگ دارد و آن فروریختن آخرین تصویرسازی های دروغین و آشکار شدن واقعیت پوشالی این ابرقدرت قرن بیستم است!
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۶
یادداشت/ رسول سنایی راد
نظام استکبار و در رأس آن امریکای جنایتکار که خود را از رویارویی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ناتوان دیده با تصور ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت، انسجام و اتحاد داخلی را با ابزار تحریم و فشار اقتصادی هدف گرفته‌اند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۶
یادداشت/ محمد ایمانی
اولین بار نیست که آمریکا با اجاره و به صف کردن نام برخی دولت‌های مقروض پیزوری می‌کوشد اعتبار از دست رفته را بازسازی کند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۴
یادداشت/ سعدالله زارعی
یک ابرقدرت در برابر یک دولت که ۴۰ سال آن را در انواعی از محاصره قرار داده، برای غلبه بر آن ناگزیر دست به ائتلاف به قول خودش آمریکایی، اروپایی، آسیایی و آفریقایی زده است!
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۹
یادداشت/ جواد منصوری
دورهمی لهستان، در ادامه رویکرد کاخ سفید برای آوردن ایران پای میز مذاکرات جدید و دستیابی به برجام‌های موشکی و منطقه‌ای است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۸
یادداشت/ محمدکاظم انبارلويي
آنچه طرح استانی شدن را شایسته دقت می‌کند در ماده ۶ طرح است که شرایط انتخاب شوندگان قانون انتخابات را دستکاری کرده است.

صفحات

image