۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۵
استاندار تهران:
استاندار تهران ضمن تاکید بر ضرورت استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا (شنبه)، تمدید محدودیت‌های کرونایی را در پایتخت تا ۲۳ مهر اعلام کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۸:۰۷
یدالله جوانی
حقیقت این است که جز با بصیرت، نمی‌توان بر دشمنان غلبه کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۱:۱۳
قاسم حبيب زاده
امروزه رسانه ها نقش انکارناپذیری در تصویرسازی از سازمانها، پدیده‌ها و رویکردها دارند و افکار عمومی بیشتر از آن که با واقعیت آنها آشنا باشند، برمبنای تصویری که رسانه ها از موارد گفته شده ارائه می دهند، قضاوت می کنند و کنش و واکنش های خود را بروز می دهند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۲:۱۳
قاسم حبيب زاده
یک چهره معروف سیاسی که در ۴۰ سال گذشته در سمت های مختلف حکومتی مسئولیت داشته.....
۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۰:۵۱
با ورود نفتکش‌های ایرانی به آب‌های ونزوئلا و بدون اجازه دخالت آمریکا موفقیتی بزرگ در تاریخ جمهوری اسلامی ایران رقم خورده است.
۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۰۱:۲۱
کاریکاتور
​وام ۵ میلیارد دلاری ایران، درگیر ویروس ترامپ
۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۰۲:۰۳
رضا کرمانشاهی
شیوع ویروس کرونا باعث شده تا بسیاری از ساختارهای کنونی در عرصه بین الملل عملا ناکارآمدی خود را نشان دهند.
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۹:۳۹
چه می‌شود اگر همین امسال برگردی، دست آقا مهدی را هم بگیری بیاوری، با هر چه حاج‌احمد داشتیم زمان جنگ؟ غیرعادی رفتی! غیر عادی هم برگردی والا دق می‌کند «ملت شهادت» در فراق لبخندهایت، تنهاتر می‌شود!
۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۴
مردم عزیز ایران؛ یک سوال، آیا می دانید تا همینجای کار، آمار ابتلا و فوتی های کرونای جدید در ایران، به نسبت میزان جمعیت، بیش از چین است؟!
۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۳:۴۰
جنگ نرم رسانه‌های معاند علیه جمهموری اسلامی ایران در طول دو، سه دهه اخیر بدون وقفه و مستمر تاکنون بنا به سوژه‌های مختلف ادامه داشته است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۳:۲۴
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه هتک حرمت حرم حضرت معصومه(س) را محکوم کرد
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۲:۲۵
جامعه روحانیت مبارز طی بیانیه‌ای از مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۲۲:۲۵
کاریکاتور
ویروس کرونا در حال قویتر شدن
۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۰
عبدالله گنجی
ترامپ و دولتش به‌رغم همه بدمستی‌ها به خاطر منطق ضعیف و رفتار‌های غیرقابل توجیه و سخیف به وحدت نخبگان کشور کمک کردند؛ وحدتی که می‌تواند درس‌آموز و فراتر از تاکتیک باشد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۸:۵۸
تشکیل ائتلاف دریایی علیه هرمز نقشه‌ای گام به گام است که تدارک آن طبق جدول زمانی خاص و بر مبنای بسط دایره تقابل با ایران و کشیدن آن به حوزه بین‌الملل پیش می‌رود.

صفحات

image