۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۴:۵۲
چین:
سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت، آمریکا باید بدون قید و شرط به برجام بازگشته و تمام تحریم‌های مربوطه را بردارد.
۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۰:۱۱
واعظی:
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: جمهوریت و اسلامیت دو رکن اساسی در نظام برآمده از انقلاب اسلامی و ضامن بقا و بالندگی آن است.
۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۱:۱۹
نماینده عالی اتحادیه اروپا:
نماینده عالی اتحادیه اروپا در سیاست خارجی امروز درباره واکسن توسعه داده شده روسیه برای کرونا اظهار امیدواری کرد و به روسیه برای این موفقیت تبریک گفت.
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۲:۳۹
دبیر شورای عالی امنیت ملی عنوان کرد: قرار بود راهبرد ⁧‫فشار حداکثری‬⁩ ترامپ، جمهوری اسلامی را به تسلیم واداشته و از معادلات جهانی و منطقه‌ای حذف کند، اینک ترامپ از صحنه سیاسی آمریکا و جهان حذف شده است.
۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۶:۲۵
سردار سلیمانی در نامه‌ای خطاب به بسیجیان بیان کرده بود:
۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۲۲:۳۱
دبیر ستاد مرکزی راهیان نور:
سردار ادیبی گفت: جریان تمدنی دفاع مقدس جزئی از جریان بزرگ تمدن اسلام است و برای ماندگاری باید به دنبال تولید علم و اندیشه باشد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۲۲:۰۳
۱۶ آذر ۱۳۳۲ روزی بود که دانشجویان در دانشگاه تهران در واکنش به آمدن معاون وقت رئیس جمهور آمریکا به ایران دست به اعتراض زدند و همین اعتراض زمینه به خاک و خون کشیده شدن آن‌ها را فراهم کرد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۷
شهید دکتر «محسن فخری‌زاده» یادداشتی را با عنوان «ضرورت احیاء فلسفه اسلامی»، در وبلاگ شخصی‌اش منتشر کرده است.
۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۳
کمال خرازی:
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در پیامی ضمن تسلیت شهادت دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی کشور تصریح کرد: بدون شک جمهوری اسلامی ایران پاسخ حساب شده و قاطعی را به جنایتکارانی که شهید فخری زاده را از ملت ایران گرفتند، خواهد داد.
۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۲۱
فارن‌پالیسی:
یک رسانه آمریکایی در تحلیلی نوشته ایران از آنچه کاخ سفید و اسرائیل پیش‌بینی می‌کرده‌اند در برابر سیاست «فشار حداکثری» مقاوم‌تر بوده است.
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۴:۰۲
سید محمد حسینی
تجربه نشان داده که رویکرد دو حزب جمهوری خواه و دموکرات در قبال ایران دو روی یک سکه و منطبق بر تضعیف انقلاب اسلامی و استثمار دوباره ایران است.
۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۵
استاندار تهران:
استاندار تهران ضمن تاکید بر ضرورت استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا (شنبه)، تمدید محدودیت‌های کرونایی را در پایتخت تا ۲۳ مهر اعلام کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۸:۰۷
یدالله جوانی
حقیقت این است که جز با بصیرت، نمی‌توان بر دشمنان غلبه کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۱:۱۳
قاسم حبيب زاده
امروزه رسانه ها نقش انکارناپذیری در تصویرسازی از سازمانها، پدیده‌ها و رویکردها دارند و افکار عمومی بیشتر از آن که با واقعیت آنها آشنا باشند، برمبنای تصویری که رسانه ها از موارد گفته شده ارائه می دهند، قضاوت می کنند و کنش و واکنش های خود را بروز می دهند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۲:۱۳
قاسم حبيب زاده
یک چهره معروف سیاسی که در ۴۰ سال گذشته در سمت های مختلف حکومتی مسئولیت داشته.....

صفحات

image