۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۳:۴۳
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی حجت الاسلام مرتضی مطیعی را به امامت جمعه‌ی شهر سمنان و نمایندگی خود در آن استان منصوب کردند.
۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۱
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا در حکمی امیر سرتیپ قادر رحیم‌زاده را به فرماندهی قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء صلی‌الله‌علیه‌وآله منصوب کردند.
۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۴:۵۲
چین:
سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت، آمریکا باید بدون قید و شرط به برجام بازگشته و تمام تحریم‌های مربوطه را بردارد.
۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۰:۱۱
واعظی:
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: جمهوریت و اسلامیت دو رکن اساسی در نظام برآمده از انقلاب اسلامی و ضامن بقا و بالندگی آن است.
۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۱:۱۹
نماینده عالی اتحادیه اروپا:
نماینده عالی اتحادیه اروپا در سیاست خارجی امروز درباره واکسن توسعه داده شده روسیه برای کرونا اظهار امیدواری کرد و به روسیه برای این موفقیت تبریک گفت.
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۲:۳۹
دبیر شورای عالی امنیت ملی عنوان کرد: قرار بود راهبرد ⁧‫فشار حداکثری‬⁩ ترامپ، جمهوری اسلامی را به تسلیم واداشته و از معادلات جهانی و منطقه‌ای حذف کند، اینک ترامپ از صحنه سیاسی آمریکا و جهان حذف شده است.
۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۶:۲۵
سردار سلیمانی در نامه‌ای خطاب به بسیجیان بیان کرده بود:
۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۲۲:۳۱
دبیر ستاد مرکزی راهیان نور:
سردار ادیبی گفت: جریان تمدنی دفاع مقدس جزئی از جریان بزرگ تمدن اسلام است و برای ماندگاری باید به دنبال تولید علم و اندیشه باشد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۲۲:۰۳
۱۶ آذر ۱۳۳۲ روزی بود که دانشجویان در دانشگاه تهران در واکنش به آمدن معاون وقت رئیس جمهور آمریکا به ایران دست به اعتراض زدند و همین اعتراض زمینه به خاک و خون کشیده شدن آن‌ها را فراهم کرد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۷
شهید دکتر «محسن فخری‌زاده» یادداشتی را با عنوان «ضرورت احیاء فلسفه اسلامی»، در وبلاگ شخصی‌اش منتشر کرده است.
۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۳
کمال خرازی:
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در پیامی ضمن تسلیت شهادت دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی کشور تصریح کرد: بدون شک جمهوری اسلامی ایران پاسخ حساب شده و قاطعی را به جنایتکارانی که شهید فخری زاده را از ملت ایران گرفتند، خواهد داد.
۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۲۱
فارن‌پالیسی:
یک رسانه آمریکایی در تحلیلی نوشته ایران از آنچه کاخ سفید و اسرائیل پیش‌بینی می‌کرده‌اند در برابر سیاست «فشار حداکثری» مقاوم‌تر بوده است.

صفحات

image