۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۲:۲۵
جامعه روحانیت مبارز طی بیانیه‌ای از مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۲۲:۲۵
کاریکاتور
ویروس کرونا در حال قویتر شدن
۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۰
عبدالله گنجی
ترامپ و دولتش به‌رغم همه بدمستی‌ها به خاطر منطق ضعیف و رفتار‌های غیرقابل توجیه و سخیف به وحدت نخبگان کشور کمک کردند؛ وحدتی که می‌تواند درس‌آموز و فراتر از تاکتیک باشد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۸:۵۸
تشکیل ائتلاف دریایی علیه هرمز نقشه‌ای گام به گام است که تدارک آن طبق جدول زمانی خاص و بر مبنای بسط دایره تقابل با ایران و کشیدن آن به حوزه بین‌الملل پیش می‌رود.
۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۰۷:۳۹
عبدالله گنجی
ایستادگی مقابل حمله دشمن، موجه‌ترین و مشروع‌ترین نوع دفاع است و پیروزی در این ایستادگی قطعاً پرافتخارتر از پیروزی پس از حمله به یک سرزمین یا کشور دیگر است.
۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۴
یادداشت/ حسین شریعتمداری
ما از امکانات و دسترسی‌های فراوانی برای پاسخ دندان‌شکن و پشیمان‌کننده به آمریکا و متحدانش برخورداریم که نباید آنها را از دست بدهیم. مخصوصا آنکه بعید نیست کنگره آمریکا با مشاهده قاطعیت ایران اسلامی، از تصویب تصمیم ترامپ صرف‌نظر کند.
۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۹
رئیس پارلمان لبنان:
رئیس پارلمان لبنان ضمن هشدار درباره اقدامات پی‌در‌پی آمریکا در حمایت از رژیم صهیونیستی تأکید کرد، هر چه به زور و اجبار گرفته شده تنها با وحدت و مقاومت قابل پس گرفتن است.
۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۷
يادداشت/محسن صابر
برخی رسانه‌های غربی از جمله روزنامه وال‌ستریت‌ژورنال و خبرگزاری رویترز به نقل از دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خبر دادند که طی روزهای آتی سپاه پاسداران را یک گروه تروریستی معرفی خواهد کرد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۳
یادداشت/ سيدعبدالله متوليان
چه زیباست که چله دوم و گام دوم انقلاب اسلامی را با شعار بامسما و پرمحتوای رونق تولید آغاز می‌کنیم و این بدان معناست که قدم اول برای تحقق گام دوم انقلاب، تلاش همگانی، انقلابی و جهادی برای رونق بخشی به تولید در تمامی حوزه‌ها و مصادیق در کشور است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۷
آخرین تحولات قدس و کرانه باختری
کرانه باختری و قدس اشغالی طی ۲۴ ساعت اخیر با اتفاقاتی مانند انجام عملیاتی در «سلفیت»، تیراندازی به سمت منزل نماینده سابق مجلس قانونگذاری و بازداشت چندین نفر همراه بود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۳
در شرایطی که مدت زمان اندکی تا انتشار گزارش بازپرس ویژه تحقیقات درباره دخالت روسیه در روند انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا باقی مانده، بسیاری از تحلیلگران روند تحولات را با آنچه بر سر «ریچارد نیکسون» آمد مقایسه می‌کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۲۹
​حسین شریعتمداری
چرا جسد متعفن برجام را دفن نمی‌کنند تا مردم از خطر عفونی میکروب‌های برخاسته از آن نظیر FATF و CFT و SPV و پالرمو و اخیرا INSTEX در امان باشند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۹
یادداشت/ سعدالله زارعی
آمریکایی‌ها هرگونه امید اثرگذاری به پرونده سیاسی و پرونده امنیتی سوریه را از دست داده و خود را فاقد توانمندی لازم برای مهار گروه‌های انقلابی مخالف رژیم اسرائیل در فلسطین، سوریه و لبنان می‌دانند.
۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۶
یادداشت/ عباس حاجی نجاری
تجدید ایستادگی و مقاومت در دوران دفاع مقدس و جنگ‌های نیابتی اخیر در منطقه نیز یکی از مؤلفه‌های مهم تأثیرگذار در ظرفیت و توان نظامی نیرو‌های مسلح ایران اعم از ارتش، سپاه و بسیج است.
۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۶
کاریکاتور
طرح: محمدعلی رجبی

صفحات

image