این مطلب ۳۵۲۰ بار خوانده شده
در کتابی به نام «منشور هدایت»

مطالبات رهبری در حوزه دفاع مقدس منتشر شد

کتاب «منشور هدایت» که حاوی مطالبات و انتظارات مقام معظم رهبری در حوزه­ دفاع مقدس است با یک مقدمه و در ۱۰ فصل فراهم آمده است.

هادی نیوز: کتاب منشور هدایت که حاوی مطالبات و انتظارات مقام معظم رهبری در حوزه دفاع مقدس است با یک مقدمه و در ده فصل فراهم آمده است.

این کتاب که در ۷۲۶ صفحه و در قطع رقعی به زیور طبع آراسته شده است نقشه­ راهی است پیش­روی محققین، پژوهشگران، نویسندگان، هنرمندان و مدیران و مسئولان فرهنگی کشور که دغدغه فعالیت در عرصه دفاع مقدس را دارند. این کتاب چارچوبی از بایدها و نبایدها در حوزه دفاع مقدس از منظر مقام معظم رهبری را عرضه می‌­دارد و فعالین حوزه مزبور را با منویات رهبری بیش‌ از پیش آشنا می‌­سازد. این کتاب فراهم آمده از فصول ذیل است:

فصل اول: بزرگداشت یاد و نام هشت سال دفاع مقدس، فصل دوم: بزرگداشت نام و نام شهدا، فصل سوم: کنگره و یادواره شهدا، فصل چهارم: راهیان نور، فصل پنجم: رزمندگان و جانبازان، فصل ششم: آزادگان، فصل هفتم:خاطرات، فصل هشتم: خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران، فصل نهم: جوانان و دفاع مقدس، فصل دهم: استان­ها و دفاع مقدس.

در پایان این کتاب طی یازده صفحه جمع‌بندی ارائه‌ شده ناظر بر مسئولیت‌­های اقشار مختلف و مخاطبین مجموعه مطالبات و انتظارات آمده است. این کتاب جهت سهولت در دسترسی بر برخی موضوعات و اشخاص و اماکن دارای نمایه است. این کتاب هم‌زمان با دیدار رهبر معظم انقلاب (مدظله) با جمعی از نویسندگان دفاع مقدس منتشر و به بازار نشر و مخاطبان علاقه‌مند ارائه شد.

فارس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

image