این مطلب ۳۹۷۹ بار خوانده شده
سردار سپهر:

هدف آمریکا از امضای «توافق وین» تغییر فرهنگ مردم ایران است

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بعد از توافق وین رئیس جمهور سابق آمریکا در کنگره اعلام کرد که هدف از این توافق ایجاد تغییر در فرهنگ مردم ایران به نفع غرب است.

سردار سرتیپ «محمدحسین سپهر» جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پنجمین اجلاسیه کنگره ملی همفکری بسیج دانش آموزی که در محل مجلس سابق شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: امروز توقعی که از تشکل‌های دانش آموزی در محیط مدرسه وجود دارد، امیدآفرینی برای انقلاب اسلامی است؛ علاوه بر این برنامه‌هایی که این تشکل‌ها بویژه بسیج دانش آموزی باید انجام دهند، تولید علم و تربیت دانش آموز تراز انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه باید از مدارس، نیرو‌های جهادی، انقلابی، متدین، بن بست شکن و ارزشی خارج شوند، افزود: امروز هدف بزرگ آموزش و پرورش تربیت انسان‌هایی برای تداوم انقلاب اسلامی است؛ لذا بسیج دانش آموزی بهترین محیط و تشکل برای کمک به تحقق هدف مورد اشاره است.

سردار سپهر ادامه داد: نباید در مدارس، آسیب‌های اجتماعی وجود داشته باشد؛ به عبارت دیگر بسیج دانش آموزی باید تلاش کند تا این‌گونه آسیب‌ها در مدارس به وجود نیاید.

وی تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های دانش آموز انقلابی می‌تواند نداشتن ترس از تهدیدات دشمنان و اعتقاد به اینکه خداوند پشتیبان ماست، باشد.

وی در ادامه عنوان کرد: بعد از توافق وین رئیس جمهور سابق آمریکا در کنگره اعلام کرد که هدف از این توافق ایجاد تغییر در فرهنگ مردم ایران است تا بدین وسیله فرهنگ مردم ایران به نفع غرب تغییر یابد.

دفاع پرس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

image