این مطلب ۱۱۴ بار خوانده شده
امیر نصیرزاده:

نیروی هوایی ارتش جانانه از حریم اهل بیت (ع) دفاع کرد

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: دلاورمردان این نیرو جانانه از حریم اهل بیت (ع) پشتیبانی و دفاع کردند.

امیر سرتیپ «عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم تجلیل از خادمان اربعین حسینی این نیرو، اظهار داشت: حضور حماسی خادمان نهاجا در پذیرایی و خدمتگزاری به زائران اربعین حسینی، برگی دیگر به افتخارات این نیروی الهی افزود.

وی افزود: کارکنان نیروی هوایی ارتش به مدت ۲۰ روز، با پذیرایی، پخت و توزیع نذورات، ارائه خدمات درمانی و پزشکی از طریق بیمارستان صحرایی، خدمت رسانی فرهنگی و...، صحنه‌های به یادماندنی زیادی را رقم زدند.

سرتیپ نصیرزاده عشق و ایمان الهی را تنها محرک نیرو‌های داوطلب نیروی هوایی ارتش در خدمت‌رسانی به زوار اربعین عنوان و تأکید کرد: حقیقتاً بجز عشق به حضرت سیدالشهدا (ع) و ایمان به پروردگار، هیچ انگیزه و محرک دیگری در این حرکت حماسی دخیل نبود.

وی گفت: نبود امکانات رفاهی حداقلی در مناطق استقرار موکب‌ها و گرمای بسیار بالای هوا نه‌تنها در ارائه خدمت‌رسانی خللی ایجاد نکرد، بلکه همه خادمان مخلص و متدین این نیرو توانستند روسفید از پس این آزمون برآیند که یقیناً جزای بی‌حسابی نزد خداوند متعال نیز خواهند داشت.

امیر نصیرزاده تصریح کرد: خدمت‌رسانی بی چشمداشت خادمان نیروی هوایی در کنگره عظیم اربعین حسینی ۹۸، نقاط عطفی است که در تاریخ درخشان این نیرو به یادگار خواهد ماند.

فرمانده نهاجا با بیان اینکه بنده افتخار می‌کنم که مسئولیت خدمتگزاری به افرادی را بر دوش دارم که هرگاه و در هر صحنه‌ای نیاز باشد، بی هیچ چشمداشت و منتی وارد عرصه می‌شوند، تصریح کرد: یکی از این صحنه‌ها که کارکنان نیروی هوایی ارتش حضوری موثر و داوطلبانه داشتند، دفاع از حریم اهل بیت (ع) بود که دلاورمردان این نیروی الهی، جانانه از ساحت اهل بیت (ع) پشتیبانی و دفاع کردند و همچنین در کنگره عظیم اربعین اخیر نیز شاهد بودیم که خادمین این نیروی الهی با تمام توان به ارائه خدمت به زائران اباعبدالحسین (ع) پرداختند.

دفاع پرس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

image