این مطلب ۲۲۴ بار خوانده شده

اعلام سازش، جنگ روانی کاخ سفید

رژیم صهیونیستی :کاخ سفید خواسته است که اعلام عادی سازی روابط میان برخی کشورهای عربی و اسرائیل نه دریک روز بلکه درچند روز صورت گیرد تا تأثیر دومینو وار بر افکار عمومی داشته باشد.

 به نقل از کانال های تلویزیونی ۱۲ و۱۳ رژیم صهیونیستی (مترجم /اکبر عسکری)؛ این کانال ها عادی سازی روابط میان این رژیم و رژیم آل خلیفه بحرین را اینگونه بازتاب دادند... کانال ۱۲ تلویزیون رژیم اسرائیل درگزارشی اعلام کردک توافق اسرائیل با بحرین به گونه ای صورت گرفت که حالت دومینو داشته باشد زیرا این خواسته کاخ سفید بود،کاخ سفید خواسته است اینگونه اعلام شود که مسئله صرفا مسئله یک کشور نیست که با اسرائیل صلح می کند بلکه مسئله شروع خاورمیانه ای جدید{درتاریخ این منطقه} است.
 
درهمین حال آری شابیط تحلیل گر سیاسی کانال ۱۳ تلویزیون رژیم اسرائیل درگزارشی دراین کانال اعلام کرد: بحرین حقیقتا کشور مستقلی نیست وتحت نظارت وکنترل عربستان قرار دارد بنابراین باید بگوییم که عربستان بطور کامل در جریان روند عادی سازی روابط میان بحرین و اسرائیل قرار دارد.
 
وی افزود درست است که عربستان هنوز توافق عادی سازی روابط با اسرائیل را امضا نکرده است اما به احتمال زیاد عربستان طی ۶ یا ۱۲ ماه آینده این توافق را امضا می کند وآن موقع است که جشن گرفتن برایش ارزش دارد.
 
کانال ۱۳ تلویزیون اسرائیل دراین گزارش اعلام کرد {پس از امارات وبحرین} کشورسوم عربی که توافقنامه عادی سازی روابط با اسرائیل امضا می کند تا پیش ازنوامبرامسال این اقدام را عملی خواهد کرد.این کانال نام این کشور را اعلام نکرد.

پایگاه بصیرت

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

image