این مطلب ۳۸ بار خوانده شده

سیزدهمین هفته متوالی تظاهرات علیه نتانیاهو

تظاهرات کنندگان برای سیزدهمین هفته متوالی با حرکت به سوی اقامتگاه نخست وزیر رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی، خواستار کناره‌گیری وی شدند.

هادي نيوز: معترضان به «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر روز شنبه در قدس اشغالی و چند شهر دیگر در سرزمین‌های اشغالی علیه وی تظاهرات برگزار کردند.

این تظاهرات که هر هفته برگزار می‌شود به دلیل اتهامات فساد علیه نتانیاهو و نحوه مدیریت کابینه وی در مقابله با شیوع ویروس کرونا برگزار می‌شود.

در قدس اشغالی، تظاهرات کنندگان برای چهارمین هفته متوالی است که در منطقه پل «چردز» تجمع کرده و به سوی اقامت‌گاه نخست وزیر تظاهرات کردند.

اصلی‌ترین خواسته معترضان کناره‌گیری نتانیاهو از قدرت است.

بر اساس گزارش تایمز اسرائیل،‌ این تظاهرات با حدود ۱۵۰۰ نفر آغاز شده اما معمولا و هنگام رسیدن این تظاهرات به محل اقامت نخست وزیر رژیم صهیونیستی تعداد آنها افزایش می‌یابد.

این سیزدهمین هفته متوالی است که تظاهرات کنندگان علیه نتانیاهو به اعتراض می‌پردازند و طی این مدت تعداد تظاهرات کنندگان به ۱۵ هزار نفر نیز رسیده است.

پلیس رژیم صهیونیستی هیچگونه مجوزی برای برگزاری این تظاهرات صادر نکرده و معمولا این تظاهرات با درگیری با پلیس این رژیم همراه می‌شود.

فارس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

image