این مطلب ۴۵ بار خوانده شده
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در منزل شهید فخری‌زاده:

قدرت علمی کشور به برکت خون شهداست

«سعید اوحدی» با حضور در منزل شهید فخری‌زاده گفت: امروز قدرت علمی کشور به برکت خون شهدایی است که مظلومانه به شهادت رسیده‌اند.

هادی نیوز: سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منزل شهید «محسن فخری‌زاده» رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، اعتبار و اهمیت بنیاد شهید و امور ایثارگران را به واسطه شهدا و خانواده‌های معظم آنان دانست و اظهار داشت: شهید گرانقدر فخری‌زاده انسانی چند بعدی بود و هر روز ابعاد جدیدی از شخصیت برجسته ایشان شناخته می‌شود و به واقع مایه فخر انقلاب اسلامی بودند.

وی افزود: شهید فخری‌زاده علاوه بر تخصص و فعالیت در حوزه‌های علمی و پژوهشی، در زمینه مسائل دینی، فرهنگی و عرفانی نیز شخصیتی برجسته محسوب می‌شدند. قطعاً یکی از وظایف بنیاد شهید و امور ایثارگران توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادتی است که نتیجه آن پرورش افرادی، چون شهید فخری‌زاده است و این فرهنگ گنجینه بزرگی برای تداوم انقلاب اسلامی است.

اوحدی با بیان اینکه شهادت شهید فخری‌زاده از دو منظر قابل توجه است، گفت: بخش اول شقاوت دشمنانی است که ایشان را به شهادت رساندند و حتماً پاسخ این جنایت را نیز خواهند گرفت. بخش دوم این است که بزرگترین و پاک‌ترین انسان‌ها به دست بدترین و شقی‌ترین افراد در عالم خلقت به شهادت می‌رسند. از زمان شهادت امام حسین (ع) تا امروز شاهد این مسئله هستیم. شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی نیز بهترین مثال در این زمینه است که ایشان توسط بی‌رحم‌ترین انسان‌های عالم به شهادت رسید.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهید فخری‌زاده در زمینه مسائل علمی چنان عظمتی داشتند که نخست وزیر رژیم صهیونیستی از ایشان اسم می‌برد و توسط بدترین انسان‌ها نیز به شهادت رسیده‌اند. امروز قدرت علمی کشور به برکت خون شهدایی است که مظلومانه به شهادت رسیده‌اند و درخت علم و دانش و درخت انقلاب اسلامی با خون پاک این عزیزان تنومند شده است.

فرزند شهید فخری‌زاده نیز در این دیدار با تأکید بر اهمیت ادامه یافتن راه و تفکر شهید فخری‌زاده گفت: ادامه چنین تفکری بسیار مهم است، زیرا باعث رشد و پرورش نیرو‌های جدیدی خواهد شد.

 

 

دفاع پرس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

image