این مطلب ۵۹ بار خوانده شده
در نشست هم‌افزایی فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه عنوان شد؛

حضور مقتدرانه ارتش و سپاه در دریا موجب امنیت منطقه است

نشست هم‌افزایی بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه صبح امروز با حضور سردار «تنگسیری» و دریادار «خانزادی» در ستاد نداجا برگزار شد.

هادی نیوز: نشست هم‌افزایی بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه صبح امروز با حضور سردار دریادار پاسدار «علیرضا تنگسیری» فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران و امیر دریادار «حسین خانزادی» فرمانده نیروی دریایی ارتش و جمعی از معاونان و فرماندهان دو نیرو، در ستاد نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

دریادار خانزادی در این دیدار با اشاره به اینکه امنیت حاکم در مناطق خیلج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان و دریا‌های با حضور پیوسته و مقتدرانه نیرو‌های دریایی ارتش و سپاه به وجود آمده است، گفت: مدتی قبل که افتخار شرفیابی محضر فرماندهی معظم کل قوا را داشتم، ایشان از همدلی و وحدت بین دو فرمانده و دو نیروی دریایی ارتش و سپاه بسیار احساس رضایت و خشنودی داشتند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه دشمن همواره به دنبال مخدوش کردن اتحاد و انسجام بین نیرو‌های مسلح است، افزود: حضور مقتدرانه و با صلابت دو نیروی دریایی ارتش و سپاه در دریا باعث شده است که دشمن هرگز به خود اجازه دست‌درازی به مرز‌های آبی کشور را ندهد و این را می‌داند در صورت هرگونه تهدید جواب دندان‌شکنی از سوی جوانان این کشور دریافت خواهد کرد.

امیر خانزادی هم‌گرایی و هم‌افزایی بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه را بسیار مهم و حساس دانست و تصریح کرد: این تعاملات موجب خنثی شدن اقدمات ناامن‌کننده کشور‌های فرامنطقه‌ای و حفظ امنیت خواهد شد.

سردار تنگسیری نیز گفت: امروز هم‌گرایی و وحدت بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه از بالاترین تا پایین‌ترین سطوح وجود دارد و این هم‌افزایی و یکپارچگی مایه افتخار نیرو‌های مسلح است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر اینکه مسیر وحدت، هم‌دلی و هم‌افزایی با همرزمانمان در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران هرگز قطع نخواهد شد، خاطرنشان کرد: ظرفیت و تعاملات بسیار خوبی در حوزه‌های عملیاتی، اطلاعاتی و آموزشی بین دو نیرو وجود دارد که بحمدالله امروز شاهد آن هستیم که دشمنان جمهوری اسلامی ایران در عرصه دریا در برابر این اقتدار دریایی مبهوت مانده‌اند.

در این دیدار تفاهم‌نامه آموزشی، اطلاعاتی و تحقیقاتی فی‌مابین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه امضا شد.

 

 

دفاع پرس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

image