این مطلب ۹۶ بار خوانده شده

فرمانده کل ارتش: شهید سپهبد قرنی با قدرت در مقابل تجزیه‌طلبان ایستاد

سرلشکر موسوی گفت: شهید قرنی در حساس‌ترین و پیچیده ترین شرایط بحرانی روزهای پس از پیروزی انقلاب مسئولیت ارتش را پذیرفت و توانست در مقابل تجزیه‌طلبان و افرادی که به دنبال انحلال ارتش بودند،‌ با موفقیت بایستد.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره ابعاد شخصیتی امیر سپهبد شهید محمدولی قرنی نخستین رئیس ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: شهید قرنی یک امیر مومن، انقلابی، دانشمند، بصیر، ولایی و با روحیه ضد استکباری عمیق و به شدت میهن دوست و آگاه به وظایف و مسئولیت‌های خود بود.

وی ادامه داد: شهید قرنی در حساس‌ترین و پیچیده ترین شرایط بحرانی روزهای پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مسئولیت ارتش جمهوری اسلامی ایران را پذیرفت.

فرمانده کل ارتش با اشاره به شرایط دوران ابتدایی انقلاب اسلامی تصریح کرد: شهید قرنی در شرایطی ریاست ستاد مشترک ارتش را پذیرفت که هم باید در مقابل دشمنان انقلاب و تجزیه طلبان می‌ایستاد و هم باید مقابل افرادی ایستادگی می‌کرد که به دنبال انحلال و نابودی کامل ارتش بودند تا بتوانند این بازوی قدرتمند را برای توطئه‌های خود قطع‌ کنند.

سرلشکر موسوی در پایان خاطرنشان کرد: او توانست این وظیفه سنگین و پیچیده را به بهترین نحو ممکن به سرانجام برساند و نام بسیار نیک و خاطره بسیار افتخارآمیزی از خود در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی بر جای بگذارد.

 

 

فارس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

image