ایران اسلامی با تدبیر رهبری و حضور مردم از جنگ اقتصادی سربلند بیرون می‌آید

جانشین فرمانده سپاه انصار‌الحسین(ع) استان همدان گفت: ایران اسلامی به دلیل تدبیر رهبری، مردم قوی و ارزشی نه تنها در مقابل این ترفند پلید شکست نخواهد خورد بلکه هر روز قوی‌تر از گذشته به مسیر خود ادامه می‌دهد.

هادی نیوز: سردار مهدی فرجی  بعدازظهر امروز  در جشنواره حرف تا عمل(دستاورد‌های منطقه 7 عملیات انتقال گاز ایران)‌ در همدان اظهار داشت: عزیزانی در دوران دفاع مقدس با آنکه مجروحیت شدید داشتند بعد هم شهید شدند حاضر نبودند برای جبران گم‌شدن یک لنگه پوتین خود از پوتین ذخیره استفاده کنند اما اکنون شاهدیم برخی به راحتی بیت‌المال را با عنوان‌های مختلف صاحب می‌شوند.

وی با بیان اینکه نیرو‌های جان برکف امام زمان‌(عج) سپاه، مسئولی را در همدان دستگیر کردند که به صورت آشکار 5.2 میلیارد‌تومان رشوه گرفته است گفت: وقتی دلیل را سوال می‌کنیم جواب می‌دهد این پول را برای ارائه خدمات دریافت کرده است.

جانشین فرمانده سپاه انصار‌الحسین(ع) استان همدان افزود: نباید اجازه بدهیم دشمن از ضعف اقتصادی برای ضربه زدن به ایران استفاده کند این راهبردی کسینجری است که در چند مرحله آن را اجرا کردند. برای هر کشور یکی از آن‌ها را اجرا می‌کردند اکنون آن کشورنابود شده بود.

وی اظهار داشت: ایران اسلامی به دلیل تدبیر رهبری، مردم قوی و ارزشی نه تنها در مقابل این ترفند پلید شکست نخواهد خورد بلکه هر روز قوی‌تر از گذشته به مسیر خود ادامه می‌دهد. نمونه این مقاومت مردم ایران اسلامی افزایش بیش از 25 درصد مردم تهران و 17 درصد مردم همدان در راهپیمایی 22 بهمن امسال است.

جانشین فرمانده سپاه انصار‌الحسین(ع) استان همدان اظهار داشت: نظام مکتبی و ولایی مردم ایران اسلامی همیشه عامل موفقیت این مردم در مقال تهدید‌های دشمنان بوده است.عنصر رهبر بزرگ که به موقع وارد میدان می‌شود و عکس‌العمل صحیح نشان می‌دهد. هم از دیگر دلایل موفقیت‌های کشور بوده است.

 

تسنیم

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.