ضربه سپاه به شبکه ضدانقلاب مرتبط با انگلیس/ 7 لیدر و عنصر اصلی دستگیر شدند

سپاه ثارالله استان کرمان همزمان با ضربه به شبکه سازمان یافته مرتبط با انگلیس و فعال در جریان آشوب‌های اخیر در این شهر، 7 لیدر و عنصر اصلی این شبکه را نیز دستگیر کردند.

هادی نیوز: روابط عمومی سپاه ثارالله استان کرمان در اطلاعیه‌ای از ضربه به شبکه سازمان‌یافته مرتبط با انگلیس و فعال در جریان آشو‌ب‌های اخیر در کرمان خبر داد.

متن اطلاعیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با الطاف الهی و  اقدامات دقیق اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه ثارالله استان کرمان  شبکه‌ای سازمان‌یافته تحت عنوان «زاگرس» که با هدایت مستقیم عناصری از کشور انگلیس و تشکیل تیم از عناصر فعال ضدانقلاب در داخل و خارج کشور به هدایت و راهبری توطئه‌های براندازی به‌ویژه در جریان آشوب‌های اخیر می‌پرداختند شناسایی و در یک عملیات موفق تحت ضربه قرار گرفت.

در جریان ضربه به این شبکه، تعداد 7 نفر از عناصر اصلی و لیدرهای آن در داخل کشور که در امر برنامه‌ریزی، هدایت، تولید محتوا و اقدامات میدانی در اغتشاشات وآشوب‌های اخیر مشارکت داشتند دستگیر شدند و همزمان با اقدامات فنی و سایبری، گروه‌ها و کانال‌های مرجع آنان نیز از دسترس خارج و مسدود گردید.

همچنین بین عناصر دستگیر شده، برخی افراد دوتابعیتی نیز حضور داشته‌اند که مترصد فرار از کشور بودند اما قبل از هر اقدامی در تور سازمان اطلاعات سپاه ثارالله استان کرمان گرفتار و روانه زندان شدند.

در پایان تأکید می‌شود: سازمان اطلاعات سپاه در حال  شناسایی و تعقیب سایر عناصر داخلی و خارجی این شبکه است که اطلاعات تکمیلی متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 

فارس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.