تجهیزات ارتباطی یک سرویس جاسوسی در اختیار دستگاه امنیتی قرار گرفت/ ۵ عامل سرویس بازداشت شدند

تجهیزات ارتباطی و استارلینک یک سرویس جاسوسی که با هدف بازتولید آشوب در زاهدان قرار بود در اختیار برخی عوامل این سرویس قرار بگیرد، توسط دستگاه امنیتی ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری هادی نیوز به نقل از تسنیم :  یک سازمان جاسوسی که با همکاری گروهک منافقین، برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای باز تولید آشوب در سالگرد اغتشاشات در زاهدان کرده بود،  پس از شکست تمامی برنامه‌ریزی ها و ضربه خوردن تیم‌ها و هسته‌های تشکیلاتی وابسته،  اینک درصدد دادن تنفس مصنوعی به عوامل ناکام پروژه است.

بنابر گفت‌وگوی که خبرنگار تسنیم با منابع خبری موثق داشته است، سرویس مذکور چند روز پیش از هشتم مهرماه ، اقدام به ارسال تجهیزات ارتباطی و استارلینک،  برای یک جریان خاص  در زاهدان کرده بود اما این محموله‌ی مهم ارتباطی توسط دستگاه های امنیتی کشور، کشف و 5 نفر از عوامل موثر دریافت کننده و بهره‌بردار این تجهیزات در زاهدان بازداشت شدند.

به گفته این منبع، برخی از بازداشت شدگان سابقه ارتباط با رسانه‌های  تروریستی- صهیونیستی را دارا هستند.

 با توجه به بی اعتنایی و عدم همراهی مردم فهیم سیستان و بلوچستان با بدخواهان کشور و ناامن سازان جامعه، و ناکامی تمام عیار عوامل بازتولید آشوب در هشتم مهرماه و غلبه ی  ناامیدی بر جریان مذکور، سرویس جاسوسی مورد نظر به اردشیر امیرارجمند، دستور داده است برای روحیه دادن به یکی از مدعیان لیدری در  زاهدان، طوماری در حمایت از وی تهیه و به امضای تعدادی از عوامل فتنه ی 88 و چند زندانی پر حاشیه زندان اوین برساند.

به دنبال آن اردشیر امیرارجمند( عامل سرویس جاسوسی فرانسه، خط دهنده اصلی به یکی از سران فتنه 88، عضو قدیمی گروهک منافقین و برادر یکی از سران آن گروهک) شروع به جمع آوری امضا از همپالکی های خود، برای حمایت منافقانه از عنصر مورد بحث در زاهدان و تزریق روحیه به وی کرده است. اردشیر امیر ارجمند پیش از این نیز به کرات منویات گروهک تروریستی منافقین را از زبان یکی از سران فتنه 88 یا عده ای از مدعیان جریان اصلاحات منتشر کرده بود.

انتهای پیام/*

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.