این مطلب ۱۶۰ بار خوانده شده

فیلم ضد اسلامی دیگری در راه است

کشیش افراطی که در سال ۲۰۱۱ مرتکب قرآن سوزی شد اعلام کرده است که فیلم موهن دیگری به نام «پیامبر معصوم» را تا دوهفته دیگر اکران و پخش خواهد کرد.

کشیش دیوانه آمریکایی که در سال ۲۰۱۱ مرتکب اقدام شنیع قرآن سوزی شد و از افراد پشت پرده فیلم موهن ضداسلامی «معصومیت مسلمانان» بود، اعلام کرده است که فیلم موهن دیگری به نام «پیامبر معصوم» را در تاریخ ۱۴ دسامبر اکران خواهد کرد.

«آدام تیلور» سردبیر بخش بین الملل پایگاه خبری «بیزینس اینسایدر» در مقاله‌ای به بررسی عوامل این فیلم جدید تیلور می‌پردازد و می‌نویسد: آماده فیلم جدید «تری جونز» با عنوان «پیامبر معصوم» باشید، کشیش افراطی که به نظر می‌رسد نقش کلیدی در ساخت فیلم «معصومیت مسلمانان» داشته است.

ماه سپتامبر گذشته فیلم موهن «معصومیت مسلمانان» خشم مسلمانان در سراسر جهان را به همراه داشت و به گفته برخی مقامات آمریکا موجب حمله به سفارت این کشور در لیبی و کشته شدن سفیر آمریکا و سه تبعه دیگر این کشور شد.

سرمایه اصلی برای تهیه فیلم ضد اسلامی «پیامبر معصوم» را جونز که از مهم‌ترین عوامل تبلیغ و ترویج این فیلم است، و مردی به نام «عمران فراست» تهیه کننده این فیلم که مقیم اسپانیاست، به صورت نصف نصف تامین کرده‌اند.

جونز که کشیش «مرکز کمک رسانی جهانی داو» در فلوریداست، به خاطر قرآن سوزی و اقدامات ضد اسلامی خود در آمریکا در نزد مسلمانان جهان چهره‌ای منفور و شناخته شده است.

به گفته وی، او فیلم را در یاد بود ۱۱ سپتامبر در یکی از سخنرانی‌های خود به نمایش گذاشت. در خطابه‌ای که جونز برای روزنامه انگلیسی زبان تایم فرستاد، نوشت: ما به تهیه کننده فیلم کمک کرده‌ایم تا آن را توزیع کند. او در سال ۲۰۱۰ قصد سوزاندن قرآن را داشت که با درخواست‌های مقامات آمریکایی آن را لغو کرد. اما بعدا در سال ۲۰۱۱ دست به این اقدام شنیع زد.

به نظر می‌رسد اکران این فیلم خشم مسلمانان را در سراسر جهان برانگیزد و منافع آمریکا ار در کل جهان اسلام به مخاطره بیاندازد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

image