نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی :
آیت الله عبادی با اشاره به آیه ی ۳۵ سوره مبارکه آل عمران ، گفت : خدای متعال پرورش انسان را به زن واگذار کرده است؛ زن در مالکیت اسلام جایگاه ویژه دارد.
سخنگوی دولت با بیان اینکه حتما مانند سایر حوزه‌ها، فساد در خودروسازی وجود دارد اما با پشتیبانی مردمی مافیای خودرو را زمین می‌زنیم، گفت: تورم اقتصادی ۱۰۳ درصدی دولت روحانی را از ریل سه رقمی خارج کردیم.
آیت‌الله رئیسی گفت: راه آهن زاهدان ـ بیرجند ـ مشهد یکی از مهم‌ترین مسیر‌های ریلی کشور است که شاید بتوان گفت در رأس مسیر‌های اصلی راه آهن کشور قرار می‌گیرد.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار سپهر گفت: بعد از پیروزی انقلاب برای اولین بار قدرتهای استکباری شرق و غرب عالم متحد شدند و بر اساس یک اتحاد شیطانی و استکباری در مقابل انقلاب اسلامی صف کشیدند.
مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از راه اندازی اولین مجموعه پرورش ماهی تیالپیا نیل به عنوان بزرگترین رخداد آبزی پروری کشور در استان کویری خراسان جنوبی خبر داد.
تجلی میثاق؛
راهپیمایی حماسی ۹ دی با حضور مردم ولایتمدار در سراسر کشور برگزار شد.
رهبر انقلاب در دیدار با دست‌اندرکاران کنگره‌ شهدای استان خراسان جنوبی:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: رویش‌های انقلاب در سراسر کشور محسوس است و با تلاش و گسترش این رویش‌ها، دشمن در تهاجم به معنویات نیز همچون جنگ سخت، شکست خواهد خورد.