جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: عملیات آبرسانی به بیش از 10 هزار روستای کشور در دستور کار قرار دارد که آبرسانی به حدود پنج هزار روستا به اتمام رسیده است.
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: خلأیی که در منطقه سیستان و بلوچستان در بخشی از مرزها وجود دارد، در آینده نزدیک پوشش داده می‌شود.
استاندار سمنان گفت: طرح انتقال آب دریای خزر به این استان باید هرچه سریع‌تر وارد فاز اجرایی شود.
‌‌آیت‌الله شاهچراغی:
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه حلقه‌های صالحین و رویش زیبای انقلاب اسلامی است؛ به جایگاه و قدرت امروز جمهوری اسلامی ایران در منطقه و دنیا اشاره کرد و گفت: امروز هیچ کشوری در دنیا جرأت «نگاه چپ» به جمهوری اسلامی ایران را ندارد.
کواکبیان:
کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ تضمینی برای حل مشکلات بانکی با پیوستن به FATF نیست، ولی پیوستن به آن بهانه‌ها را می‌گیرد.
امام جمعه موقت سمنان بابیان اینکه امروز مشکلات اقتصادی به مردم فشار آورده است، گفت:مجلس شورای اسلامی باید دقت کند که تصویب بودجه ۹۸ در راستای کاهش مشکلات اقتصادی کشور باشد.
تجلی میثاق؛
راهپیمایی حماسی ۹ دی با حضور مردم ولایتمدار در سراسر کشور برگزار شد.
جانشین رئیس پلیس‌راه سمنان:
جانشین رئیس پلیس‌راه استان سمنان با بیان اینکه اداره راه و راننده از مقصران حادثه واژگونی اتوبوس در محور آرادان- سرخه هستند، گفت: 15 نفر از مصدومان همچنان در بیمارستان بستری‌ هستند.
فرماندار شهرستان گرمسار با اشاره به افت سطح سفره‌های زیرزمینی گفت: وضعیت سفره‌های آب زیرزمینی در دشت ایوانکی پرتنش است.
استاندار جدید سمنان:
استاندار جدید سمنان با بیان اینکه اولویت نخست ما اجرای طرح‌های توسعه‌ای این استان است، گفت: مصوبات سفر رئیس‌جمهوری به استان سمنان پیگیری می‌شود.