۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۳
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت معابر تهران درپی بارش برف را تشریح کرد و از مردم خواست که از تردد غیرضروری خودداری کنند.
۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۰۹:۱۶
سردار یزدی:
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ گفت: توانسته‌ایم امنیتی مثال‌زدنی را در منطقه برای مردم کشورمان ایجاد کنیم.
۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۱:۲۷
کاهش میزان ناپایداری‌های جوی و افزایش تابش نور خورشید طی امروز (۱۳ مرداد) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق و آلاینده ازن را به دنبال دارد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۶
لاریجانی در صحن علنی مجلس اعلام کرد
رئیس مجلس گفت: با توجه به اینکه رهبری سالانه سیاست‌های صندوق توسعه ملی را تعیین می‌فرمایند و سهم این صندوق را از منابع حاصل از صادرات نفت ۳ درصد اضافه می‌کنند اما ایشان امسال کتبا اعلام فرمودند با توجه به شرایط کنونی کشور این سهم ۲۰ درصد تعیین شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۶
رئیس پلیس پایتخت خبر داد
سردار رحیمی از ورود پلیس به بازار گوشت و برخورد جدی با دلالان این بازار در تهران خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۴
حاج‌علی‌اکبری در خطبه‌های نمازجمعه تهران:
امام‌جمعه موقّت تهران حضور نسل جوان در ۲۲ بهمن امسال را شگفتی‌ساز توصیف کرد و گفت: ۲۲ بهمن امسال یک سجده شکر ملّی و دو رکعت سجده شکر به ساحت قدس ربوبی، از سوی ملّتی صبور، خوش‌فکر و با وفا و یک عرض ادب به ساحت مقدس، ولی الله اعظم به عنوان کارگردان انقلاب و صاحب اصلی این انقلاب بود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۵:۱۵
آیت الله امامی کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:
خطیب جمعه تهران گفت: قرآن تاکید دارد که دشمن از تکه تکه کردن جامعه بهترین استفاده را می کند و آن زمانی می تواند بر مرکب استبداد و سلطه و ظلم سوار شود که از ابزار اختلاف در کشور استفاده کند.
۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۱
شاخص آلودگی هوای تهران هم اکنون ۱۱۳ است و هوا در شرایط ناسالم قرار گرفت.
۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۷:۴۷
حجت الاسلام صدیقی در نمازجمعه تهران:
خطیب نمازجمعه تهران با بیان اینکه FATF وسیله‌ای می‌شود برای تحریم‌های بدتر و فشارهای بیشتر، گفت: چه تضمینی دارید اگر FATF ر ا امضا کردید چوب‌های محکم‌تری نخورید؟
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۸:۲۵
امام جمعه موقت تهران با اشاره به اجلاس ضد ایرانی لهستان گفت: اجلاس لهستان هنوز برگزار نشده له شد و شکست خورد، دشمنان در صدد متقاعد کردن اروپایی‌ها برای شرکت در اجلاس بودند که با جواب منفی آن‌ها روبه‌رو شدند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۴:۲۸
آیت‌الله موحدی کرمانی در نمازجمعه تهران:
امام‌جمعه موقت تهران گفت: مسئولین محترم که بار امانت را بر دوش گرفته‌اید! مراقب باشید، زیرا شما امانت نگه‌دار و امین مردم هستید؛ به امانت خیانت نکرده و به وظایف خود عمل کنید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۰
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه انقلاب اسلامی دارای هویت و ماهیتی فرهنگی است گفت: متأسفانه در زمان فعلی در حوزه فرهنگی نتوانستیم دستاورد قابل ملاحظه‌ای داشته باشیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۹
مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه برخلاف تبلیغات منفی، بچه‌های حزب‌اللهی در عرصه رسانه بسیار پیشرفته‌اند، گفت: دشمن با یک عملیات روانی سعی دارد این بخش را نادیده بگیرد، این ترفند "مارپیچ سکوت" نام دارد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۵
سردار یدالله جوانی در همایش تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی
معاون سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: امروز با هماهنگی‌های لازم، مقدمات ایجاد شبکه یکپارچه هادیان سیاسی در سپاه و بسیج در همه سطوح فراهم شده و امیدواریم به اهداف تعیین شده دست پیدا کنیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۸:۲۴
حجت‎الاسلام ابوترابی در نماز جمعه تهران تاکید کرد؛
خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه اصلاح نظام مالیاتی باید دستور کار اول کشور باشد گفت: نمایندگان مجلس باید به این موضوع بپردازند چون فرار مالیاتی خیانت به کشور و ظلم به افرادی است که مالیات پرداخت می‌کنند.

صفحات

image