چهارصد و چهل و چهارمین شماره هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله، با عنوان «کدام مجلس در رأس امور است؟»‌ منتشر شد.
حقیقت آن است که خورشید هیچگاه پشت ابرهای ظلمانی پنهان نمی‌ماند. چه زیبا فریاد حق علیه باطل سردمداران قدرت و ثروت را از ترس ورچیده شدن؛ لرزان و هراسان کرده است! وعده صادق تیر نهایی بر قلب جوان غربی و خصوصا آمریکایی بود که رهبر انقلاب چند سال گذشته برایشان نامه نوشت.
رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در جمهوری اسلامی و در باورهای فرهنگی و دینی خودمان زن را با نقش تمدن سازی و تربیتی اش می‌شناسیم.
سازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل اعلام کرد نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی به تازگی هرچه بیشتر از شهروندان اسرائیلی و پلتفرم‌های آنلاین برای گردآوری اطلاعات درباره مقامات و شخصیت‌های بانفوذ در جامعه اسرائیل استفاده می‌کنند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ابتدای یکی از جلسات درس خارج فقه با اشاره به فرصت ماه رجب و لزوم دعا و درخواست از خداوند متعال، به شرح یک حدیثی قدسی پرداختند.
معاون اجرایی ارتش در اختتامیه هشتمین جشنواره گوهرهای فاطمی::
معاون اجرایی ارتش گفت: حجاب و عفاف موجب پاکدامنی است که راه مفاسد در جوامع را می بندد.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه تأکید کرد: ما عده کثیری از بهترین عزیزانمان را در کرمان از دست دادیم که تعداد آن‌ها نزدیک به ۹۰ نفر بود اما اگر ۹۰۰ نفر یا ۹ هزار نفر و یا ۹ میلیون نفر هم از تروریست‌ها کشته شوند باز هم جای این عزیزان ما را نخواهد گرفت.
رئیس‌جمهور در جلسه امروز هیئت دولت از اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای ارتقای آرامش و امنیت در منطقه و همه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی که مخلصانه، مجاهدانه و بی‌نام و نشان برای تامین و حفظ امنیت کشور شبانه‌روز تلاش می‌کنند، تقدیر کرد.
رئیس سازمان انرژی گفت: از آب سنگین ایران صادرات داریم، آمریکا هم یک بار خریداری داشته است.
در حاشیه جلسه هیأت دولت؛
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درباره عملیات موشکی سپاه علیه تروریست‌ها، گفت: برای ما فرقی نمی‌کند از هر ناحیه‌ای که جمهوری اسلامی را تهدید کنند عکس‌العمل نشان خواهیم داد و این عکس‌العمل حتما متناسب، قاطعانه و سخت خواهد بود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دعوت کرد:
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در استمرار حمایت‌های مردمی از غزه مقتدر مظلوم، بعد از اقامه نماز جمعه ۲۹ دی‌ مصادف با روز غزه در ۵ استان اصفهان، خوزستان، زنجان، قزوین و قم «راهپیمایی جمعه‌های خشم و انزجار» برگزار خواهد شد.
جنبش حماس امروز چهارشنبه ۱۷ ژانویه با انتشار بیانیه‌ای قصد آلمان برای موافقت با ارسال حدود ده‌هزار گلوله تانک به اسرئیل را محکوم و آن را مصداق «مشارکت مستقیم در جنگ علیه مردم غزه» توصیف کرد.
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ با پرداختن به موضوع در هم کوبیده شدن مقرهای جاسوسی تروریست‌ها گفت: هیچ اقدامی علیه ملت ایران بی پاسخ نمی‌ماند.
در پاسخ به مکاتبه دستیار رئیس جمهور؛
گزارشگر خشونت علیه زنان و دختران سازمان ملل در پاسخ به مکاتبه دستیار رئیس‌جمهور در پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی به تروریستی بودن حادثه کرمان اذعان و تصریح کرد.
قریب به ۷۰ تن از مقامات کشورهای مختلف و نیز نخبگان سیاسی و فرهنگی حامی مقاومت در تونس طی نشستی چند روزه ضمن تشریح ابعاد مختلف مکتب شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، پیامدهای طوفان‌الاقصی و آینده جنگ غزه را مورد واکاوی قرار دادند.

صفحات