۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۹:۱۴
حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی:
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه یکی از خدمات به اسلام، بیداری ما است، گفت: امروز دشمن محتوای دینی و باور‌های ما را نشانه گرفته است.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۸:۲۵
امام جمعه موقت تهران با اشاره به اجلاس ضد ایرانی لهستان گفت: اجلاس لهستان هنوز برگزار نشده له شد و شکست خورد، دشمنان در صدد متقاعد کردن اروپایی‌ها برای شرکت در اجلاس بودند که با جواب منفی آن‌ها روبه‌رو شدند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۴:۲۸
آیت‌الله موحدی کرمانی در نمازجمعه تهران:
امام‌جمعه موقت تهران گفت: مسئولین محترم که بار امانت را بر دوش گرفته‌اید! مراقب باشید، زیرا شما امانت نگه‌دار و امین مردم هستید؛ به امانت خیانت نکرده و به وظایف خود عمل کنید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۰
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه انقلاب اسلامی دارای هویت و ماهیتی فرهنگی است گفت: متأسفانه در زمان فعلی در حوزه فرهنگی نتوانستیم دستاورد قابل ملاحظه‌ای داشته باشیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۹
مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه برخلاف تبلیغات منفی، بچه‌های حزب‌اللهی در عرصه رسانه بسیار پیشرفته‌اند، گفت: دشمن با یک عملیات روانی سعی دارد این بخش را نادیده بگیرد، این ترفند "مارپیچ سکوت" نام دارد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۵
سردار یدالله جوانی در همایش تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی
معاون سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: امروز با هماهنگی‌های لازم، مقدمات ایجاد شبکه یکپارچه هادیان سیاسی در سپاه و بسیج در همه سطوح فراهم شده و امیدواریم به اهداف تعیین شده دست پیدا کنیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۸:۲۴
حجت‎الاسلام ابوترابی در نماز جمعه تهران تاکید کرد؛
خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه اصلاح نظام مالیاتی باید دستور کار اول کشور باشد گفت: نمایندگان مجلس باید به این موضوع بپردازند چون فرار مالیاتی خیانت به کشور و ظلم به افرادی است که مالیات پرداخت می‌کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۰
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز از نمایشگاه ۴۰ سال ایستادگی و پیشرفت بازدید کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۷
در همایش تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی، به پاس ۴۰ سال مجاهدت آیت‌الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای نگهبان از وی تجلیل شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۷:۳۶
حجت الاسلام و المسلمین حاج صادقی در همایش تبیین دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی:
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۹
واکنش سردار نقدی به حواشی اخیر در رابطه با عملیات کربلای ۴
معاون فرهنگی سپاه گفت: در صحبتی که با سردار باقرزاده داشتم گفتند رؤسای ارتش عراق آمار داده اند در حدود ۶۰۰ هزار نفر کشته در جنگ داده اند، یعنی تعداد شهدای ما یک سوم تلفات دشمن در جنگ بوده، این در حالی است که ...
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۲
روایت فتح جبهه‌های علم با اراده ایرانی
نخستین دستگاه محصورسازی پلاسمای گداخت هسته‌ای با فناوری کاملا بومی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر طراحی و ساخته شده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۸:۳۲
نمازجمعه تهران؛
خطیب نماز جمعه تهران: خاورمیانه و غرب آسیا به خاطر مقاومت ملت ایران، به گورستان آرزو‌های امریکایی تبدیل شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۹:۰۳
هویت پیکر مطهر شهید مدافع حرم «علیرضا بریری» بعد از گذشت بیش از دو سال از شهادتش از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۸:۱۹
سعدالله زارعی
سوریه نباید به اتحادیه عرب که روزی برای به شکست کشیده شدن از آن اخراج گردید، بازگردد چرا که این بازگشت هیچ نفعی برای او ندارد و آینده سیاسی امنیتی سوریه را نیز با مخاطره مواجه می‌کند.

صفحات

image