نظام و کشور ما کم‎و‏‎بیش با تحریم‏ ها آشنا بود، چراکه سابقه آن را داشتیم. با توجه به اینکه مردم ما، مردمی مقاوم هستند تحریم‏ها نمی‏تواند ما را به سطوح بیاورد.

آخرین اخبار

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی گفت: نیروی زمینی سپاه با ایجاد پاسگاه‌های مرزی نقش مهمی در امنیت پایدار جنوب شرق کشور ایفا کرده است.
دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های کشور در نامه‌ای به رهبر معظّم انقلاب تأکید کردند که برای شکست جریان تحریف، شبانه‌روزی تلاش خواهند کرد.
رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر در یک کنفرانس خبری مدعی شد دموکرات‌ها می‌خواهند در انتخابات ریاست‌جمهوری نوامبر تقلب کرده و آن را سرقت کنند.
اقدامات متعدد رئیس جمهور آمریکا، وزارت خزانه داری،کنگره،سنا،سیا،پنتاگون و حتی کشورهای عربستان ،انگلیس و فرانسه علیه ایران نشان می دهد که اقدام علیه...
سفارت آمریکا در لبنان در اوج آشوبگری‌های امروز در بیروت و حمله عناصر خرابکار به ساختمان‌های چندین وزارتخانه و به آتش کشیدن آنجا بیانیه‌ای در حمایت از...
براساس تفاسیر و روایات، امام علی(ع) خبر بزرگ جهان و غدیر سرخط خبری عالم است؛ پس غدیر و امام علی(ع) معیار دو مکتب خبرنگاری و نوع دروازه بانی خبر در...
جمعه, ۱۷ مرداد, ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۳
چهارشنبه, ۱۵ مرداد, ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۰

کلام نور

تحلیل ها

خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس، امروز با انتشار گزارشی درباره دستگیری «جمشید شارمهد» سرکرده گروهک تروریستی تندر وابسته به انجمن پادشاهی ایران، اقدام به خبرسازی و عملیات روانی علیه اذهان عمومی کرد.

چند رسانه ای