این مطلب ۵۰۷ بار خوانده شده
پیام سردار نقدی به مناسبت حضور حماسی مردم در انتخابات:

آمریکا مردم سالاری را از ملت ایران بیاموزد/ نمایندگان منتخب نماد ایستادگی مردم ایران در مقابل دشمنان باشند

رئیس سازمان بسیج در پیامی تاکید کرد: جا دارد فیلسوفان و استراتژیست‌ها آمریکای مدعی، در مکتب مردم سالاری ملت ایران شاگردی کنند و دموکراسی را از ایرانیان بیاموزند...
نسخه مناسب چاپ

هادی نیوز: به مناسبت برگزاری حماسه باشکوه انتخابات، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است: حضور پر شور حماسی شما مردم عزیز هفتم اسفند ماه ۹۴ را به برگ زرینی دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی تبدیل کرد. این حماسه باشکوه دوباره نشان داد که مردم ایران در پرتو رهبریِ ولایت آموزگاران توانمند مردم سالاری برای جامعه بشریتند.

این پیام می‌افزاید: حضور دهها میلیونی مردم کشوری که مستکبران، تمام امکانات خود را برای ناامن سازی آن به کار گرفته اند آن هم در منطقه ای آشوب زده که در همه کشورهای پیرامون آن جنگ های گسترده تروریستی و تجاوزات استکباری در جریان است و برگزاری انتخابات در اوج آرامش با نقش آفرینی تمامی گرایش ها و جریانات سیاسی و همه اقوام و مذاهب، الگوی بی بدیلی است که امید به آزادی را در ملت های منطقه زنده می کند و مدعیان دروغین حقوق بشر را سر جای خود می نشاند.

در این پیام تاکید شده است: جا دارد فیلسوفان و استراتژیست ها آمریکای مدعی که در برنامه سال ۲۰۱۶ خود بودجه بیش از ۲ میلیارد و سیصد میلیون دلاری برای مداخله در امور داخلی ایران پیش بینی کرده است و مدعی است می خواهد نظامی دموکراتیک را در ایران جایگزین کند در مکتب مردم سالاری ملت ایران شاگردی کنند و دموکراسی را از ایرانیان بیاموزند.

در این پیام تصریح شده است: آفرین بر شما ملت غیرتمند که با این حماسه قلب ولی عصر(عج) و رهبر معظم انقلاب را شاد کردید و با در هم شکستن توطئه روباه پیر، دشمنان اسلام را سرجای خود نشاندید. این حماسه بزرگ را به رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای دام ظله که همه این پیروزی ها مرهون هدایت های حکیمانه و رهبری خردمندانه شان است و به شما مردم عزیز به ویژه خانواده معظم شهدا و جانبازان عزیز تبریک و از عموم مردم و همه جریانات سیاسی که با حضور فعال خود در این انتخابات وفاداری خود به نظام را ثابت کردند و نشاط و شادابی کم نظیری را به عرصه سیاسی کشور دادند صمیمانه تشکر کنم.

در پایان این پیام آمده است: امید است نمایندگان محترمی که با این شور، اخلاص و استقبال گسترده مردمی توفیق خدمتگذاری در خانه ملت را می یابند قدر این مردم خوب را بدانند و از فرصت نمایندگی برای بهبود وضعیت کشور و خدمت به این مردم بی نظیر کمال استفاده را بنمایید و نماد ایستادگی مردم غیور ایران در مقابل دشمنان باشند. از خدای متعال می خواهم، مجلس شایسته و کارآمد را نصیب نماید و این ملت را به همه آرمان های بلند الهی خود برساند.

فارس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

image

image