جوکار: جمهوری اسلامی ایران پاسخ لازم را به اقدام اروپا علیه سپاه خواهد داد

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس در واکنش به اقدام اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: جمهوری اسلامی ایران در مقابل این اقدام اتحادیه اروپا بیکار نخواهد نشست و پاسخ لازم را به آن‌ها خواهد داد.

هادی نیوز: محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به قطعنامه اتحادیه اروپا در تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: این اقدام اتحادیه اروپا اقدامی کاملا سیاسی و برخلاف پروتکل‌های بین‌المللی و منشور سازمان ملل متحد است.

وی افزود: اتحادیه اروپا همواره تحت تأثیر و تحت فشار آمریکا تصمیم‌گیری و اقدام می‌کند و صدور این قطعنامه در تحریم سپاه نیز تحت فشار آمریکا صورت گرفته است.

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس اظهار کرد: آمریکا و اروپایی‌ها وقتی دیدند که تروریست‌های دست‌پرورده‌شان در منطقه ناکام مانده و سپاه پاسداران توانسته امنیت منطقه را تأمین کند، سعی دارند با این قبیل اقدامات، سپاه پاسداران را محدود کنند.

جوکار خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در مقابل این اقدام اتحادیه اروپا بیکار نخواهد نشست و پاسخ لازم را به آن‌ها خواهد داد.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن این اقدام اتحادیه اروپا، اقدامات تقنینی لازم را برای مقابله با تحریم سپاه از سوی اروپایی‌ها خواهد داشت.

 

 

فارس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.