۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۰۹:۰۵
مسئول سازمان فضای مجازی سپاه انصارالحسین استان همدان خبر داد؛
مسئول سازمان فضای مجازی سپاه انصارالحسین استان همدان گفت: نخستین دوره توانمندسازی گروه های تولید محتوای شبکه مردمی سایبری انقلاب اسلامی سازمان بسیج مستضعفین به مدت ۳ روز به میزبانی همدان و با حضور قریب ۴۰۰ نفر از فعالان فضای مجازی کل کشور برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲:۱۹
جانشین فرمانده سپاه انصار‌الحسین(ع) استان همدان گفت: ایران اسلامی به دلیل تدبیر رهبری، مردم قوی و ارزشی نه تنها در مقابل این ترفند پلید شکست نخواهد خورد بلکه هر روز قوی‌تر از گذشته به مسیر خود ادامه می‌دهد.
۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۰
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه القای یاس وناامیدی نقش شوم دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی‌است، گفت:۴۰ سالگی انقلاب، سال برومندی و شکوفایی آن است لذا باید دستاوردهای انقلاب برای همگان بازگو شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۴:۳۶
امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه مسئولان در رفتار و عملکرد خود مسئله عدالت اجتماعی را مورد توجه قرار دهند، گفت: باید به جوانان مومن و انقلابی توجه ویژه داشت و فقط به بهانه انقلابی بودن مانع فعالیت آنها نشد
۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۲:۴۹
تجلی میثاق؛
راهپیمایی حماسی ۹ دی با حضور مردم ولایتمدار در سراسر کشور برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۲:۳۷
مفتح مطرح کرد؛
نماینده مجلس شورای اسلامی، بصیرت و آگاهی نسبت به توطئه‌های غرب را عامل خلق حماسه ۹ دی دانست و از این روز به عنوان بیعت دوباره ملت با ولایت و رهبری یاد کرد.

image