این مطلب ۴۰۳ بار خوانده شده
مشاور فرمانده کل سپاه:

حاج قاسم در تحقق منویات امام خامنه‌ای از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کرد

سردار کوثری گفت: حاج قاسم مرد میدان بود و برای تحقق سیاست‌های مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کرد و به بهترین نحو آن‌ها را اجرا می‌کرد.

هادی نیوز: سردار «اسماعیل کوثری» مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران در برنامه رادیویی «سلام سردار» درباره مکتب شهید سلیمانی اظهار داشت: مکتب شهید سلیمانی برگرفته از اسلام ناب محمدی است و مسئله‌ای که حاج قاسم در اجرای کار‌ها همواره به دنبال آن بود، جلب رضایت خداوند بود.

وی افزود: خستگی‌ناپذیری ولایت‌مداری از ویژگی‌های برجسته شهید سلیمانی بود. قدم اولیه را چنان محکم در مسیر حق و حقیقت گذاشته بود که تا آخرین لحظه نیز محکم‌تر از هر زمان دیگر در راه این مسیر قدم گذاشت و این مسئله شامل حال هرکسی نمی‌شود؛ مگر اینکه خود فرد بخواهد و هر روز نسبت به روز قبل خود را تزکیه بیشتر بدهد. حاج قاسم ۴۱ سال در این مسیر زحمت کشید.

مشاور فرمانده کل سپاه اضافه کرد: با توجه به سیاست‌های کلانی که مقام معظم رهبری مشخص می‌کردند، حاج قاسم مرد میدان بود و برای تحقق سیاست‌های مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کرد و آن‌ها را به بهترین نحو اجرا می‌کرد.

سردار کوثری ادامه داد: اگر تمام مسئولین در تمان زمینه‌ها همانند حاج قاسم سیاست‌های کلان مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی را اجرا کنند، شاهد پیشرفت‌های روزافزون برای کشور خواهیم بود.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران عنوان کرد: حاج قاسم تدابیر اتخاذشده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی را عامل موفقیت می‌دانست.

وی تصریح کرد: اطاعت از ولی فقیه سبب عزت‌مندی وی شد و با موفقیت‌های پی در پی حاج قاسم، دشمنان کینه بیشتری از او به دل گرفتند و در نهایت نتوانستند موفقیت‌های این بزرگمرد را تحمل کنند.

سردار کوثری بیان کرد: حاج قاسم کاری جز مبارزه با تروریسم و عزت‌مندی دولت‌ها به‌ویژه سوریه، عراق، لبنان، فلسطین و در نهایت جهان اسلام انجام نمی‌داد و اهداف شومی که دشمنان در سر داشتند با حضور و تلاش‌های حاج قاسم هیچ‌گاه به ثمر نمی‌نشست.

 

 

دفاع پرس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

image