حمله کارشناس صهیونیست به مخالفان نتانیاهو

تنش داخلی میان صهیونیست در رابطه با متهم کردن یک دیگر به عنوان شکست بزرگ رژیم صهیونیستی در هفت اکتبر ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری هادی نیوز به نقل از مشرق :  یانون ماگال، از حامیان شناخته شده نتانیاهو در پاسخ به کسانی که بنیامین نتانیاهو را به عنوان عامل شکست در هفت اکتبر معرفی می‌کنند، توییتی را در صحفه خود منتشر کرد که در آن تظاهرکنندگان معترض کاپلان (مخالفان نتانیاهو) را مسئول شکست 7 اکتبر معرفی کرد. این در این توییت به حوادث مهم در سالهای اخیر در سرزمین های اشغالی اشاره و به صورت ضمنی مخالفان نتانیاهو (جریان چپ) را عامل شکست ها و حوادث ذکر شده دانست.

او در صفحه خود نوشت: «ترور گلدا مئیر، حمام خون اسحاق رابین، انتفاضه شارون، نبرد ایهود اولمرت، شکست کاپلان»

[حمله کارشناس صهیونیست به مخالفان نتانیاهو]

در هفته های گذشته، حملات مخالفان نتانیاهو به وی به شکل گسترده ای افزایش پیدا کرده است. مخالفان و معترضان نتانیاهو به صورت مستمر اقدام به برگزاری تظاهرات در سرزمین های اشغالی کرده و خواستار استعفای بنیامین نتانیاهو هستند.

خانواده‌های اسرای رژیم صهیونیستی در غزه از رئیس سندیکای کارگران خواستند اعتصاب فراگیری را برای فلج کردن اقتصاد تا زمان رسیدن به توافق تبادل اسرا با حماس برگزار کند. خانواده‌های اسرای بازداشت شده در غزه طی تجمع در مقابل وزارت جنگ در تل آویو تأکید کردند نتانیاهو صدایشان را نمی‌شنود و تنها به منافع سیاسی خود توجه می‌کند.

همچنین منابع عبری گزارش داده اند که اختلافات در نشست اخیر شورای جنگ شدت گرفته است، بطوری که «یوآو گالانت» وزیر جنگ کنونی اسرائیل، نتانیاهو را مورد حمله قرار داد. گالانت گفت: نخست وزیر سیستم امنیتی را زیر پا گذاشته و نتیجه این مسأله بروز اشتباهات است. نتانیاهو بدون اشاره به شکاف گسترده در کابینه و شورای جنگ این رژیم و اختلاف میان اعضای آن، مدعی شد: اسرائیل برای دستیابی به یک پیروزی گسترده متحد شده است، مسأله‌ای که در گذشته وجود نداشته است. رسانه های رژیم صهیونیستی پیشتر اعلام کردند که گانتس و گادی آیزنکوت نتانیاهو را تهدید کردند که شورای جنگ را منحل می کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.