ایران در حال مسلح کردن کرانه باختری است

محمد ایمانی، در مطلبی با عنوان ایران در حال مسلح کردن کرانه باختری است، در کانال تلگرامی خود نوشت:

به گزارش پایگاه خبری هادی نیوز به نقل از مشرق:  ایران از دو سال قبل توانسته تسلیحات مختلف را به کرانه باختری در فلسطین منتقل کند و در حال مسلح کردن کرانه باختری است.

هفته‌نامۀ فرانسوی «کوریر انترناسیونال» گزارشی را به نقل از روزنامه نیویوریک تایمز دربارۀ شبکۀ پیچیدۀ سپاه پاسداران برای ارسال اسلحه به کرانۀ غربی رود اردن منتشر کرد که در آن ادعا شده است:

سپاه پاسداران به دستور رهبر عالی ایران،سلاح ها را که شامل تفنگ‌های کمری، مسلسل و موشک‌اندازهای ضدتانک می‌شوند به یاری برخی دلالان و بادیه‌نشینان و از طریق سوریه و اردن و بعضاً لبنان، وارد کرانۀ غربی رود اردن می‌کند. هدف، مسلح کردن ساکنان اراضی فلسطینی در مقابل ارتش اسرائیل است.

ایران در ارسال مخفیانه و گستردۀ اسلحه، عوامل اطلاعاتی و نظامی خود و شبکه‌های فعال موجود و بادیه‌نشینان مناطق مرزی اردن را به کار می‌گیرد.
ارسال سلاح از دو سال پیش آغاز شد و همزمان با وعدۀ رهبر ایران بود که در ملاقات با رهبران حماس و جهاد اسلامی قول داد این کار در دستور کار قرار گیرد.

نماینده ایران در سازمان ملل گفته: ارزیابی ما این است که مؤثرترین وسیله در مقابل رژیم اشغالگر صهیونیستی، مقاومت مسلحانه است. نیروهای مقاومت فلسطینی توانایی لازم برای تولید سلاح مورد نیاز را به دست آورده‌اند.

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.