این مطلب ۸۱۶ بار خوانده شده
سردار ربانی:

انقلاب‌اسلامی نفوذ استراتژیک خود را تا مدیترانه گسترش داده است

معاون عملیات ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: انقلاب اسلامی نفوذ استراتژیک و اثرگذار خود را تا دریای مدیترانه گسترش داده است.

هادی نیوز: سردار سرتیپ «مهدی ربانی» معاون عملیات ستاد کل نیرو‌های مسلح در جمع فرماندهان و کارکنان یگان ویژه استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه دشمن برای مقابله با جمهوری‌اسلامی از سه برنامه کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت بهره می‌گیرد، اظهار داشت: جنگ نیابتی و استفاده از تروریست‌ها در منطقه، استراتژی کوتاه‌مدت دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی بود.

وی افزود: دشمن زمانی در جنگ‌های ترکیبی از سلاح‌های غیرمتعارف استفاده می‌کرد، اما امروز علاوه بر آن از جنگ‌های دیپلماتیک، اقتصادی، قومیتی و اعمال تحریم‌ها استفاده می‌کند. دشمن برای مقابله با ما در برنامه‌های کوتاه‌مدت از تروریست‌ها حمایت کرده و می‌کند، در برنامه‌های میان‌مدت به دنبال ضعف‌های اجتماعی و در برنامه بلندمدت به دنبال تضعیف نظام است.

سرپرست تیم ارزیابی ستادکل نیرو‌های مسلح ادامه داد: دشمن تهدیدات خود را در زمان تثبیت انقلاب اسلامی با حرکت گروه‌های تروریستی آغاز کرد و پس از آن هشت سال جنگ نابرابر را علیه ما به راه انداخت. پس از آن عناصر وابسته به گروهک‌های تروریستی فتنه ۸۸ را مدیریت کرد و بعد نیز به اعمال تهدیدات اقتصادی و تهاجم فرهنگی روی آورد.

سردار ربانی تصریح کرد: در حالی که دشمن همه توانمندی‌های خود را علیه ایران اسلامی بسیج کرده بود، انقلاب‌اسلامی نفوذ استراتژیک و اثرگذار خود را تا دریای مدیترانه گسترش داده و مرز‌های دفاعی خود را در قالب محور مقاومت به اقصی نقاط کشور‌های منطقه توسعه داد.

وی پیروزی نهایی را از آن ملت بزرگ ایران دانست و اراده الهی، نقش بی بدیل ولایت فقیه، ایمان و وفاداری و حضور ملت ایران در همه صحنه‌های انقلاب را از عوامل مهم این پیروزی عنوان کرد و بیان داشت: اراده الهی عامل عبور انقلاب اسلامی از حوادث خطرناکی که هریک به تنهایی می‌توانست حاکمیت یک کشور را از بین ببرد، است که در سال‌های بعد از انقلاب علاوه بر اینکه هیچ یک از تهدیدات اثرگذار نبوده بلکه موجب قدرتمند‌تر شدن انقلاب اسلامی نیز شده است.

معاون عملیات ستاد کل نیرو‌های مسلح ضمن تقدیر از انسجام و توانمندی بالای نیرو‌های یگان ویژه استان خراسان رضوی گفت: به پشتوانه شما نیرو‌های ولایی، مقتدر و همیشه در صحنه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دشمن جرأت تجاوز به حریم پاک این میهن را نخواهد داشت.

پایگاه اطلاع رسانی بسیج

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

image