این مطلب ۱۳۹۸ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

اقتدار نظام اسلامی مدیون حمایت مردم است

دفاع نیازمند قدرت است. این درحالی است که برخی‌ها در انقلاب اسلامی اعتقاد داشتند که مانیازی به موشک نداریم، اما اکنون همین موشک‌ها باعث قدرت و اقتدار ما شده است و‌ای کاش برخی از خودفروختگان داخلی با سرنگونی پهپاد به خود بیایند.

هادی نیوز: سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور طی سخنانی در جلسه راهیان نور غرب کشور با اشاره به رفتار عزتمندانه رهبر انقلاب در قبال نامه ترامپ گفت: اینکه کشور مهمی مثل ژاپن پیامی از غرب می‌آورد و رهبر ما با اقتدار پیام را دریافت نمی‌کند، نشان از عزت است. این در حالی است که پادشاه ذلیل عربستان که خود را خادم حرمین می‌داند، دستان همسر رئیس‌جمهور امریکا را می‌بوسد. وی با اشاره به حادثه سرنگونی پهپاد امریکایی بر فراز آسمان ایران تصریح کرد: همانطور که می‌دانید بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین پهپاد جهان وقتی توسط مجاهدان سبزپوش منهدم می‌شود، شبیه یک معجزه است و با این کار تمام ساختار اردوگاه دشمن به هم می‌ریزد و این نشانه قدرت جمهوری اسلامی ایران است. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: بزرگ‌ترین قدرت نظام اسلامی «مردم» هستند و اقتدار این نظام مدیون حمایت مردم است و به همین خاطر ما در بسیج اولویت اصلی‌مان خدمت‌رسانی به مردم و محرومان است. وی در ادامه افزود: کسانی که در دنیا اهل علوم نظامی هستند، می‌دانند که انهدام پهپاد در ارتفاع ۷۰ هزار پایی کاری بی‌نظیر است و اینکه رئیس‌جمهور رژیم امریکا می‌گوید ما به سه نقطه می‌خواستیم حمله کنیم، حرفی دروغ است و حتماً از ترس جرئت چنین کاری را نداشتند. سردار غیب‌پرور ادامه داد: دفاع نیازمند قدرت است. این درحالی است که برخی‌ها در انقلاب اسلامی اعتقاد داشتند که ما نیازی به موشک نداریم، اما اکنون همین موشک‌ها باعث قدرت و اقتدار ما شده است و‌ای کاش برخی از خودفروختگان داخلی با سرنگونی پهپاد به خود بیایند که البته بعید می‌دانم. 
وی با اشاره به لزوم بهره‌مندی از بیانیه گام دوم انقلاب برای نقشه راه راهیان نور خاطرنشان کرد: ما در راهیان نور نقشه راه می‌خواهیم و با توجه به بیانیه گام دوم و کلام حضرت آقا باید نقشه راهی نوشته شود و خود من در همین راستا ۵۷ مورد را آماده کرده‌ام. بنابراین راهیان نور باید نیرو‌هایی را تربیت کند که بتواند در جامعه نقش‌آفرین باشد و در نهایت بتواند کادر طراز انقلاب اسلامی را تربیت کند و باید بیانیه گام دوم انقلاب به تشکیل حکومت حضرت مهدی (عج) منجر شود. 
سردار غیب‌پرور در پایان ضمن بررسی مشکلات راهیان نور و شنیدن نظرات و پیشنهادات حاضران در جلسه افزود: مشکلات و بازسازی یادمان‌ها و زیارتگاه‌ها امری مهم است که باید بدان توجه شود و امیدوارم هر چه بیشتر به سمت راهیان نور مردمی پیش برویم.
منبع: روزنامه جوان

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

image