این مطلب ۹۵۱ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اصفهان:

پایگاه های بسیج از نقاط جوشان فعالیت های انقلاب هستند

رئیس سازمان بسیج مستعضفین گفت: یکی از نقاط جوشان فعالیت‌های انقلاب اسلامی در میهن اسلامی پایگاه‌های مقاومت بسیج برادر و خواهر در مساجد هستند که گوشه‌ای کوچک از این فعالیت‌ها در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شده است.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی در حاشیه بازدید از نمایشگاه خلاقیت‌ها و افتخارات رده‌های برتر بسیج سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان اظهار داشت: این نمایشگاه با توجه به برنامه‌های سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) در جهت انتخاب پایگاه‌های برتر مقاومت بسیج در سطح استان تحت عنوان جشنواره مالک اشتر برپا شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: یکی از نقاط جوشان فعالیت‌های انقلاب اسلامی در میهن اسلامی پایگاه‌های مقاومت بسیج برادر و خواهر در مساجد هستند که گوشه‌ای کوچک از این فعالیت‌ها در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شده است.

وی خاطرنشان کرد: این فعالیت‌ها به شدت در شرایط فعلی نیاز جوانان و نوجوان کشور است و یکی از برنامه‌های سازمان بسیج و سپاه‌های استانی این است که در زمان کوتاهی پایگاه‌های نمونه را مورد تقدیر قرار گیرند و با برنامه‌ریزی‌ها پیش‌بینی شده همه پایگاه‌های بسیج تمام فعالیت‌های مورد نیاز، اقتضائات فرهنگی، محرومیت‌زدایی و اردوهای جهادی خود را برنامه‌ریزی و صورت‌بندی کنند.

سردار سلیمانی ادامه داد: با توجه به پشتیبانی‌های مردم از بسیج و با توجه به اقبال بسیار خوب نوجوان و جوانان به بسیج امیدواریم در مقابل فرهنگ و ترویج سبک زندگی غربی مقابله کنیم و از محل فعالیت پایگاه‌های محلی بسیج برادر و خواهر ترویج الگوی زندگی اسلامی و توسعه‌یافته‌ای را ارائه دهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم برپایی این نمایشگاه مشوقی برای فعالیت‌های آینده پایگاه‌های مقاومت بسیج باشد و استان‌هایی که قصد دارند پایگاه‌های مقاومت سیج برتر خود را معرفی کنند با برپایی چنین‌ نمایشگاه‌هایی ظرفیت‌ها و فعالیت خود را به خوبی نشان دهند.

 پایگاه اطلاع رسانی بسیج

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

image