معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع: می‌کوشیم حقوق سربازان باز هم افزایش یابد

امیر سرتیپ سعید شعبانیان گفت: با پیگیری های انجام شده حقوق سربازان افزایش یافته است. البته به این مقدار قانع نیستیم و تلاش داریم که شرایط را بهتر کنیم.

هادی نیوز: امیر سرتیپ سعید شعبانیان معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عصر امروز شنبه ٢٧ فروردین در چهاردهمین جشنواره جوان سرباز وزارت دفاع گفت: جشنواره جوان سرباز متبرک به نام حضرت علی اکبر (ع) است و این روز بهانه‌ای است برای گرامی داشت شهدای سرباز. 

وی ادامه داد: حدود دو سوم از ۴۸ هزار شهید ارتش، سرباز هستند و این نشان می‌دهد که سربازان از مهم‌ترین عوامل امنیت کشور و از مهم‌ترین آحاد جامعه هستند. 

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع با اشاره به اقدامات نیروهای مسلح برای بهبود وضعیت سربازان بیان کرد: با پیگیری های انجام شده حقوق سربازان افزایش یافته است. البته به این مقدار قانع نیستیم و تلاش داریم که شرایط را بهتر کنیم.

وی افزود: سربازی عمل بسیار قابل توجه و مهمی است و هر فری نمی تواند این مهم را انجام دهد. باید همواره آماده دفاع از کشور باشیم همانگونه که حضرت علی (ع) می فرمایند اگر طالب صلح هستی آماده جنگ باش. 

سرتیپ شعبانیان با بیان اینکه سربازی افتخار بزرگی است و این پرچم را شهدای چون شهید صیاد شیرازی،  شهید سلیمانی و دیگر شهدا به دست شما سربازان داده اند، خاطر نشان کرد: شان و منزلت جایگاه سربازی بسیار بالاست و بزرگان ما افتخارشان سربازی وطن است. همانگونه که حاج قاسم سلیمانی سید الشهدای مقاومت وصیت کردند که بر مزارش فقط یک کلمه بنویسند؛ سرباز وطن. 

وی ادامه داد: دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی توطئه های فراوانی را برای آسیب به کشور ما طراحی و با فشار و تحریم و جنگ به دنبال آسیب به کشور ما بودند و در این مسیر دانشمندان هسته ای ما را ترور کردند. اما جمهوری اسلامی ایران به برکت مقاومت و اقتداری که شما سربازان منشاء آن بوده‌اید، ایستاده است.

شعبانیان اظهار کرد: شمشیر انتقام رزمندگان اسلام همواره آماده است و شما مشاهده کرده‌اید که چگونه در انهدام پهپاد گلوبال هاوک آمریکا و موشک باران پایگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی در اربیل عراق بکار گرفته شد. 

معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پایان تاکید کرد: این اقتدار و توانمندی به حدی است که امروز دشمنان ما التماس می کنند که انتقام حاج قاسم سلیمانی را نگیرید، همه این‌ها به برکت سربازان وطن و ایثار و ایستادگی آنها به دست آمده است.

 

 

فارس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.