سنگ روی یخ شدن ضدانقلاب در خارج کشور/ تجمع با تعداد محدود و با نمادهای تجزیه‌طلبی!

در سالگرد اغتشاشات سال گذشته، برنامه ضدانقلاب برای تجمع در چند شهر اروپا هم ناکام ماند.

به گزارش پایگاه خبری هادی نیوز به نقل از تسنیم :   گروه‌های اپوزیسیون از هفته‌ها پیش برای ایجاد آشوب در داخل کشور و تجمع‌های حمایتی در خارج در حال مانور دادن بودند؛ اجتماعات خارج کشور در حمایت از اغتشاشات سال گذشته از برلین شروع شد و در چند شهر همچون استراسبورگ و بروکسل هم شاهد آن بودیم.

حضور پرچم‌های گوناگون و ناشناس از احزاب و گروهک‌های تجزیه‌طلب و زد و خورد بین طرفداران سلطنت و چپگراها و یا رفتارهای عجیب و غریب همچون برافراشتن پرچم ساواک فصل مشترک این تجعات بود!

بعد از پایان دومینوی شکست تجمعات خارج کشور، در سالگرد اغتشاشات، جمع محدودی در چند شهر اروپا همچون دوسلدورف، فرانکفورت و استراسبورگ جمع شدند که نشان می‌دهد تکاپوی جبهه ضدایرانی در خارج کشور هم ناکام ماند.

نکته قابل توجه اینجاست که همچون میتینگ‌های سال گذشته، آنچه یافت می‌شود پرچم‌های تجزیه‌طلبی و ضد ایرانی است؛ مسئله‌ای که هر ایرانی وطن‌دوستی را نسبت به آینده‌ای که سرکردگان اپوزیسیون نویدش را می‌دهند، نگران می‌کند.

 

همچنین اپوزیسیون به دنبال برگزاری تجمعاتی در ترکیه  و شهر استانبول بودند که استانداری استانبول با این درخواست مخالفت کرد.

انتهای پیام/*

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.