آیت‌الله صدیقی: در انتخابات خبرگان اصالت با لیست جامعه مدرسین است

آیت‌الله کاظم صدیقی با بیان اینکه در انتخابات مجلس خبرگان اصالت با لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه قم است، گفت: نظر و مشورت جامعه مدرسین یک چراغ روشن برای همه متدینین است.

به گزارش پایگاه خبری هادی نیوز به نقل از تسنیم : آیت‌الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به لیست های متنوع انتخاباتی و وضعیت فعالیت احزاب در آستانه انتخابات پیش رو گفت: جامعه مدرسین حتی قبل از انقلاب اسلامی همواره مورد اعتماد متدینین بوده و در تثبیت مرجعیت حضرت امام و مرجعیت مراجع عظام تقلید نقش کلیدی و اساسی داشته است.

وی با بیان اینکه، جامعه مدرسین همواره مورد اعتماد مقام معظم رهبری نیز قرار داشته، افزود: اعضای جامعه مدرسین از مجتهدین برجسته‌ای هستند که به لحاظ علمی و عملی برای مردم و جامعه حوزوی کشور شناخته شده‌اند و نظرشان یک حجت شرعی را دارا است.

آیت‌الله صدیقی در ادامه تصریح کرد: اگر مردم بخواهند در رویداد‌های مهم بدون هیچ تردیدی تصمیم بگیریند و برای تصمیم‌شان یک حجت‌ شرعی داشته باشند بهتر است به نظر جامعه مدرسین عمل کنند چرا که فقهای برجسته جامعه مدرسین بر اساس حجت‌ شرعی تصمیم‌ می‌گیرند و مردمی که به نظر جامعه مدرسین عمل می‌‌کنند، پیش خدا حجت شرعی خواهند داشت.

وی با بیان اینکه در انتخابات مجلس خبرگان اصالت با لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خواهد بود، تاکید کرد: نظر و مشورت جامعه مدرسین یک چراغ روشن برای همه متدینین است.

انتهای پیام/*

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.